Diáře, diáře everywhere

10. prosinec 2014 | 17.50 |

images      Na hodně blozích teď čtu o tom, jak je těžké si vybrat diář a jak se lidi přehrabují v miliónu druhů a typů, barev a já nevím čeho všeho. Já osobně jsem měla největší problém se sehnáním malinkého diáře do práce. Potřebuji ho mít pořád u sebe, takže v náprsní kapse u košile. Takže potřebuji jak malinký, tak tenoučký, aby to nevypadalo, že mám místo prsu krabici =D A nějaký takový najít, to se mi prostě nedařilo ani v prověřených místech, jako je Pemi drogérka a Teta. Nakonec mě zachránil kolega, který pro nás všechny sehnal minidiáře v mani papírnictví ve Slaném. Takže hurá! Už ho mám =)

     Z Pemi jsem měla úžasný malinký diářek na rok 2012. Hrozně moc se mi líbil, i když jsem tehdy naopak potřebovala větší =D Na deskách měl glóbus a ukázky známých míst světa a ke každému měsíci pak byl obrázek místa, které je v tu dobu pěkné navštívit. A všechno bylo vedeno v retro stylu, krásnou sepiovou barvou. Hmmm, ten byl! Ale takový už se mi nepodařilo sehnat. 

DSC01614[1]

      Jak už jsem psala, tak na spoustě blozích jsou typy, kde jaké diáře koupit. Já jsem se zamilovala do japonských diářů od firmy Tarakan. Nejvíce se mi asi líbil tento a pak tento. Jéééénžééé... Já takové mít vůbec nemusím, mně stačí úplně ten milý. Takže jsem odolala s tím, že ušetřím dvěstěpáďo. A ano, tedˇpříjde to tak známé ále =D Takže jsem jednou takhle šla s kamarádkama do baru a měly sme sraz na Národní třídě. Kamarádky měly samozřejmě zpoždění, tak jsem se šla projít do Levných knih, možná najdu něco k vánocům, že. Našla jsem tam ale hromadu diářů na další rok za 40 kaček. A musím teda uznat, že většina z nich byla vážně pěkných. Nakonec jsem tam strávila 20 minut přehrabováním se v diářích a nakonec jsem si vybrala zlato hnědý lesklý diář s bílým pírkem. Je to týdenní diář s gumičkou i stužkou jako záložka, navíc má i kapsičku na různé papíry, o které hodně lidí píše, že jí tam potřebuje. No, já zas tak moc ne, ale zlobit se za ní nebudu, že =D Takže mám i větší diář, sice nevím, co s ním vlastně budu dělat, ale prostě se mi líbil =)

DSC01603

DSC01604

DSC01605

DSC01606

DSC01607

DSC01608

DSC01611

    Myslím, že za 40 korun je víc než dobrý, má obrovský prostor pro poznámky, adresář a já vlastně vůbec nevím, co všechno. Takže jsem moc ráda, že ho mám, i když se mi vlastně bude válet v tašce a já se do něj občas i podívám, abych ho neměla úplně zbytečně =D 

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Diáře, diáře everywhere tlapka 10. 12. 2014 - 18:48
RE: Diáře, diáře everywhere boudicca 10. 12. 2014 - 19:10
RE: Diáře, diáře everywhere anwiel 11. 12. 2014 - 16:12